123D Sculpt+

iPhone ve iPad için 3 Boyutlu Modelleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 488 MB
  • Version 2.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Autodesk Inc.
Autodesk 123D Sculpt+; iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, hayallerinizde yaşattığınız 3D modellemeleri gerçeğe dönüştürmenize olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir 3 Boyutlu Modelleme Uygulamasıdır.

Autodesk 123D Sculpt+; iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, hayallerinizde yaşattığınız 3D modellemeleri gerçeğe dönüştürmenize olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir 3 Boyutlu Modelleme Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde hayalinizdeki nesneleri ve çizimleri 3 boyutlu olarak tasarlayabilirsiniz. Arabadan tutunda eşya, hayvan ve hatta insan gibi pek çok farklı modellemeler yaratabileceğiniz uygulama ile yarattığınız modellemeler üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tüm bu işlemler uygulama üzerinde gerçek zamanlı olarak gerçekleştiği için yaptığınız değişiklikleri anlık olarak  modeliniz üzerinde görebilirsiniz.

Uygulama ile yarattığınız modelleri OBJ formatında ya da görsel dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca dışa aktardığınız modellemeleri Maya ya da 3DS Max yazılımlarında kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
123D Sculpt+ indir
DİĞER SÜRÜMLER